شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 1020
بازدید: 364

حل مشکل ‌پیغا‌م No internet connection اسپاتیفای؛ مشکلی برای همه

اسپاتیفای یک سرویس پخش موسیقی آمریکایی است که به دلیل وجود تحریم‌ها علیه ایران، برای کاربران ایرانی محدودیت‌هایی را در نظر گرفته است. در مواقعی با این موضوع مواجه می‌شویم که کاربر با وجود دسترسی به اینترنت با مشکل عدم اتصال مواجه می‌شود. به همین خاطر، در این مطلب قصد داریم تا به بررسی روش‌های حل مشکل پیغام No internet connection اسپاتیفای در اکانت پرمیوم اسپاتیفای بپردازیم.

اولین رو‌ش برای حل مشکل عدم اتصال اسپاتیفای

برای حل مشکل ‌پیغام No internet connection اسپاتیفای ابتدا باید این نکته را در نظر داشته باشید که اسپاتیفای دائما سیاست‌های خود را در رابطه با ایران و محدودیت‌های کاربران آن تغییر می‌دهد. در بسیاری از مواقع که شما با مشکل عدم اتصال اینترنت مواجه می‌شوید، تنها کاری که باید انجام دهید، استفاده از نرم‌افزارهای تغییر آی پی است. در مواقعی نیز ممکن است حتی نرم‌افزار تغییر آی پی نتواند برای حل مشکل پیغام No internet connection اسپاتیفای مناسب باشد. در این صورت پیشنهاد می‌کنیم یک یا دو برنامه دیگر تغییر آی پی را نیز امتحان کنید. اگر همچنان مشکل پابرجا بود، پیشنهاد می‌کنیم روش بعدی را برای حل مشکل پیغام No internet connection اسپاتیفای بررسی کنید.

دومین روش حل‌ مشکل پیغام No internet connection اسپاتیفای

در برخی مواقع حتی نرم‌افزار تغییر آی پی نیز نمی‌تواند به رفع مشکل عدم اتصال اینترنت در اسپاتیفای کمک کند. توجه داشته باشید که در این مواقع باید به سراغ تغییر دی ان اس بروید که در ادامه به آن در سیستم عامل اندروید پرداخته‌ایم.

تغییر دی ان اس برای حل ‌مشکل پیغام No internet connection در اندروید

اگر شما هم با مشکل ‌پیغام No internet connection اسپاتیفای در تلفن همراه اندرویدی مواجه هستید، پیشنهاد می‌کنیم دی ان اس آن را تغییر دهید. برای این کار می‌توان از نرم‌افزارهای تغییر آی پی استفاده کرد. اما اگر تلفن شما دارای اندروید نه به بالا است، از طریق تنظیمات نیز می‌توانید این کار را انجام دهید. برای تغییر دی ان اس در اندروید نه و بالاتر، ابتدا باید وارد تنظیمات شوید. در ادامه باید وارد تنظیمات اینترنت و بخش Advanced شوید. سپس باید روی گزینه Private DNS کلیک کنید. در ادامه باید در بخش Private DNS provider hostname عبارت Free.shecan.ir را وارد کرده و تنظیمات را ذخیره کنید.

‌مشکل عدم اتصال اسپاتیفای؛ مشکلی با چندین راه حل

برای حل مشکل پیغام No internet connection اسپاتیفای راه حل‌های مختلفی وجود دارد که اولی استفاده از نرم‌افزار تغییر آی پی و دیگری تغییر دی ان اس است. برای تغییر دی ان اس در ios نیز باید وارد این بخش شده و روی Add Server کلیک کنید. سپس باید عبارت ۱۷۸.۲۲.۱۲۲.۱۰۰ و ۱۸۵.۵۱.۲۰۰.۲ وارد کرده و تنظیمات را ذخیره کنید.